Adwokat Marcin Jakubicz · Prawo karne, rozwód, alimenty, spadki, sprawy cywilne, gospodarcze, upadłość, odszkodowanie i zadośćuczynienie, kredyty frankowe, postępowania frankowe, pozew, apelacja, tymczasowe aresztowanie, postępowania sądowe, umowa, sporządzanie umów, pożyczka, najem, dzierżawa, porady prawne · Warszawa, Śródmieście, Ochota, Żoliborz, Wola, Mokotów, Bielany, Włochy, Ursus, Ursynów, Wilanów, Praga, Praga-Północ, Praga-Południe, Targówek, Wawer, Białołęka, Rembertów, Wesoła, mazowieckie

Jako adwokat, specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Obsługuję klientów indywidualnych oraz osoby prawne na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz całej Polski. Zapraszam do kontaktu.

PRAWO ADMINISTRACYJNE, PRAWO PRACY · POSTĘPOWANIA SĄDOWE, PORADY PRAWNE

Oprócz specjalizacji takich jak prawo karne czy szeroko pojęte prawo cywilne, zajmuję się także innymi dziedzinami prawa - m. in. prawem administracyjnym oraz prawem pracy. Jestem także specjalistą od postępowań sądowych, reprezentuję moich klientów na sali sądowej i skutecznie odpieram argumenty strony przeciwnej. W mojej kancelarii w Warszawie udzielam również porad prawnych, także online.

PRAWO ADMINISTRACYJNE, PRAWO PRACY – ADWOKAT WARSZAWA
POSTĘPOWANIA SĄDOWE, REPREZENTACJA I ZASTĘPSTWO W SĄDZIE
PORADY PRAWNE – WARSZAWA


Służę swoją wiedzą i doświadczeniem w wielu dziedzinach prawa

Służę swoją wiedzą i doświadczeniem w wielu dziedzinach prawa. Oprócz specjalizacji szczegółowo przedstawionych na mojej stronie – jak prawo karne, cywilne czy rodzinne – świadczę także pomoc prawną z innych dziedzin, jak prawo administracyjne, prawo pracy i inne. Reprezentuję swoich klientów przed organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi, jak i pomagam pracownikom oraz pracodawcom walczyć o ich prawa, m. in. w sprawach o mobbing czy zapłatę wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych.

W ramach POSTĘPOWAŃ ADMINISTRACYJNYCH:

  • reprezentuję moich klientów przed sądami administracyjnymi oraz przed organami administracji rządowej i samorządowej,
  • sporządzam odwołania i zażalenia od decyzji organów administracji publicznej, składam skargi na ich działanie, a także kieruję skargi do wojewódzkich sądów administracyjnych oraz skargi kasacyjne do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

W sprawa z zakresu PRAWA PRACY:

  • reprezentuję pracowników oraz pracodawców przed sądem pracy, m.in. w sprawach o ustalenie istnienia stosunku pracy, odszkodowanie za niesłuszne rozwiązanie stosunku pracy, mobbing i dyskryminację, przywrócenie do pracy,
  • dochodzę roszczeń z tytułu wypadku przy pracy oraz roszczeń o zapłatę zaległego wynagrodzenia od pracodawcy, w tym zapłaty za pracę w godzinach nadliczbowych.

Na co dzień występuje na salach sądowych, udzielam porad prawnych

Jako adwokat specjalizuję się w szeroko pomiętym prawie procesowym. Innymi słowy, pomagam moim klientom na sali sądowej, wspierając ich nie tylko merytorycznie, ale i robiąc wszystko by stres związany ze składaniem zeznań był jak najmniejszy. Nie ma tu znaczenia rodzaj postępowania – czy jest to postępowanie karne, cywilne, administracyjne czy przed sądem pracy, w każdym z nich reaguje odpowiednio do sytuacji na sali sądowej i odpowiadam na argumenty strony przeciwnej. Jeżeli więc zbliża się termin rozprawy w Twojej sprawie, skontaktuj się ze mną, doradzę oraz wesprę Cię – w razie potrzeby – na sali sądowej.

Mój zawód polega też na udzielaniu porad, które rozwieją wszelkie wątpliwości związane z sytuacją prawną moich klientów. Jeżeli masz taką wątpliwość, nie wiesz jak się zachować czy jakie działania podjąć w swojej sprawie, skontaktuj się ze mną. Nakreślę Ci Twoją sytuację prawną oraz ocenię szansę na wygraną lub uzyskanie tego, czego chcesz i żądasz. To od Ciebie będzie zależeć czy chcesz ustanowić mnie swoim obrońcą lub pełnomocnikiem, który będzie reprezentował Cię na dalszych etapach postępowania – czy to na etapie przedsądowym czy już na sali sądowej, jeżeli pojawi się konieczność wniesienia pozwu lub obrony przed powództwem strony przeciwnej!

Potrzebujesz porady prawnej lub wsparcia na sali sądowej? Skontaktuj się z kancelarią adwokata Marcina Jakubicza!

Jeżeli potrzebujesz konsultacji prawnej, wsparcia na sali sądowej lub pomocy w przygotowaniu pisma procesowego – niezależnie od tego czy Twoja sprawa dotyczy prawa karnego, cywilnego, administracyjnego czy prawa pracy – skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu: +48 692 404 899, drogą e-mailową: marcin@adwokat-jakubicz.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej. Opisz mi krótko swoją sprawę, wskażę pierwsze kroki, jakie należy podjąć w sprawie, a także przedstawię warunki współpracy oraz wynagrodzenia. Wycena nic nie kosztuje, a rozpoczęcie współpracy na zaproponowanych przeze mnie warunkach następuje dopiero w momencie wyraźnej akceptacji z Państwa strony i podpisania stosownej umowy!

al. Jana Pawła II 80 lok. F35 00-175 Warszawa
+48 692 404 899

Godziny otwarcia:

Pn - Pt9:00 - 20:00
W sytuacji nagłej - zatrzymania przez Policję lub tymczasowego aresztowania - proszę o kontakt także w innych godzinach.