Adwokat Marcin Jakubicz · Prawo karne, rozwód, alimenty, spadki, sprawy cywilne, gospodarcze, upadłość, odszkodowanie i zadośćuczynienie, kredyty frankowe, postępowania frankowe, pozew, apelacja, tymczasowe aresztowanie, postępowania sądowe, umowa, sporządzanie umów, pożyczka, najem, dzierżawa, porady prawne · Warszawa, Śródmieście, Ochota, Żoliborz, Wola, Mokotów, Bielany, Włochy, Ursus, Ursynów, Wilanów, Praga, Praga-Północ, Praga-Południe, Targówek, Wawer, Białołęka, Rembertów, Wesoła, mazowieckie

Jako adwokat, specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Obsługuję klientów indywidualnych oraz osoby prawne na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz całej Polski. Zapraszam do kontaktu.

Porady prawne ONLINE

Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom, świadczę pomoc prawną zdalnie (online). Udzielam porad prawnych, pomagam sporządzać pisma, wnioski oraz pozwy o zapłatę, w tym do e-sądu

Wychodzę naprzeciw osobom, które z różnych przyczyn nie mogą dotrzeć osobiście na spotkanie w mojej kancelarii – niezależnie od przyczyny, którą może być np. zamieszkiwanie poza Warszawą lub granicami Polski. W takim wypadku, oferuję udzielenie porady prawnej na odległość – zarówno e-mailowo, jak i telefonicznie.

Dlaczego warto zwrócić się po poradę do mojej kancelarii? Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie karnym, rodzinnym, cywilnym, gospodarczym i spadkowym. Gwarantuję kompleksowe omówienie Państwa problemu prawnego i znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania. Zapewniam pełną dyskrecję.

Oprócz udzielania porad, moja kancelaria pomaga również sporządzać pisma, przygotowuje opinie prawne, a także wypełnia stosowne wnioski i formularze (m. in. wieczystoksięgowe lub do Krajowego Rejestru Sądowego).

Kompleksowo pomagam także w egzekucji zaległości pieniężnych – m. in. kierując pozwy o zapłatę do e-sądu, co umożliwia wydanie korzystnego wyroku bez rozprawy sądowej!

Jak skorzystać z porady zdalnej (online)?

Aby skorzystać z pomocy i wsparcia mojej kancelarii należy:

  1. Skontaktować się z kancelarią na adres e-mail: marcin@adwokat-jakubicz.pl lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego, opisując swoje zapytanie prawne oraz wskazując preferowaną formę udzielenia pomocy prawnej (e-mailowa, telefoniczna),
  2. Dokonam bezpłatnej analizy zapytania prawnego, a w odpowiedzi zwrotnej przedstawię propozycję ceny za usługę,
  3. W przypadku akceptacji oferty, proszę o dokonanie wpłaty na rachunek kancelarii: Santander Bank, 86 1090 1870 0000 0001 4352 2967,
  4. W przeciągu maksymalnie 48 godzin oddzwonię na podany przez Państwa numer telefonu lub udzielę porady prawnej poprzez e-mail – w zależności od Państwa preferencji. W wypadku, gdyby pomoc prawna polegała na sporządzeniu pisma lub wniosku – czas może ulec wydłużeniu, o czym poinformuję w momencie przesłania oferty.

W ramach zdalnej pomocy prawnej pomagam również odzyskiwać należności pieniężne – kierując pozwy do e-sądu, a następnie wnioski egzekucyjne do komorników.

Oczywiście, jeżeli jesteście Państwo z Warszawy – zachęcam do osobistej wizyty w mojej kancelarii. Oprócz porady prawnej mogę zapewnić, że skosztujecie Państwo pysznej kawy!

Ile kosztuje porada prawna ONLINE?

Porada prawna ONLINE kosztuje tyle samo, co zwykła porada udzielona w siedzibie mojej kancelarii w Śródmieściu – cena zaczyna się od 250 zł, w zależności od stopnia złożoności problemu prawnego i czasu potrzebnego na jego rozpracowanie. Jeżeli – po udzielonej poradzie – będzie istniała konieczność sporządzenia pisma, np. sprzeciwu, apelacji, cena zależna będzie od stanu faktycznego i prawnego danej sprawy. Proszę jednak pamiętać, że cena podawana jest nie na końcu, a na początku wykonywania usługi i zawsze podlega Państwa akceptacji. Nie obciążam nikogo niepotrzebnymi, a przede wszystkim – niechcianymi kosztami. W mojej pracy kieruję się przede wszystkim uczciwością i lojalnością wobec moich klientów, zależy mi przede wszystkim na ich dobru i poczuciu komfortu.

Ze szczegółowym cennikiem moich usług zapoznacie się Państwo w tym miejscu.

Potrzebujesz porady prawnej, pomocy w sporządzeniu pisma, wniosku lub odzyskaniu należnych Ci pieniędzy? Skontaktuj się z moją kancelarią!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia prawnego – porady, pomocy w sporządzeniu pisma, wniosku lub dochodzenia należności pieniężnej – skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu: +48 692 404 899, drogą e-mailową: marcin@adwokat-jakubicz.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej. Opisz mi krótko swoją sprawę, w odpowiedzi przedstawię warunki współpracy oraz wynagrodzenia. Wycena sprawy nic nie kosztuje, a rozpoczęcie współpracy na zaproponowanych przeze mnie warunkach następuje dopiero w momencie wyraźnej akceptacji z Państwa strony.

al. Jana Pawła II 80 lok. F35 00-175 Warszawa
+48 692 404 899

Godziny otwarcia:

Pn - Pt9:00 - 20:00
W sytuacji nagłej - zatrzymania przez Policję lub tymczasowego aresztowania - proszę o kontakt także w innych godzinach.