Adwokat Marcin Jakubicz · Prawo karne, rozwód, alimenty, spadki, sprawy cywilne, gospodarcze, upadłość, odszkodowanie i zadośćuczynienie, kredyty frankowe, postępowania frankowe, pozew, apelacja, tymczasowe aresztowanie, postępowania sądowe, umowa, sporządzanie umów, pożyczka, najem, dzierżawa, porady prawne · Warszawa, Śródmieście, Ochota, Żoliborz, Wola, Mokotów, Bielany, Włochy, Ursus, Ursynów, Wilanów, Praga, Praga-Północ, Praga-Południe, Targówek, Wawer, Białołęka, Rembertów, Wesoła, mazowieckie

Jako adwokat, specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Obsługuję klientów indywidualnych oraz osoby prawne na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz całej Polski. Zapraszam do kontaktu.

ADWOKAT MARCIN JAKUBICZ - WARSZAWA

Osiągnięcie pozytywnego rezultatu w sprawie i związane z tym zadowolenie moich klientów są dla mnie najważniejsze.

Jestem praktykującym adwokatem, zajmuję się prawem od przeszło 10 lat. Jestem wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Izbę Adwokacką w Warszawie pod numerem WAW/Adw/8607. Moja kancelaria adwokacka mieści się w dzielnicy Śródmieście w Warszawie. Dziękuję, że zdecydowali się Państwo odwiedzić moją stronę internetową! Mam nadzieję, że niedługo rozpoczniemy owocną współpracę!

Na co dzień udzielam porad prawnych, sporządzam pisma procesowe, umowy, uchwały czy wnioski, a także reprezentuję moich klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. W ramach każdej sprawy wsłuchuję się w potrzeby moich klientów, udzielając im nie tylko wsparcia prawnego, ale także tego emocjonalnego, gdyż zdaję sobie sprawę z jakimi przeżyciami wiązać się może występowanie przed sądem. Osiągnięcie pozytywnego rezultatu i związane z tym zadowolenie moich klientów, a także ich poczucie komfortu są dla mnie najważniejsze. Każdą ze spraw traktuję indywidualnie, do każdej zawsze jestem merytorycznie przygotowany i gotowy do odparcia argumentów strony przeciwnej. Udzielam pomocy w każdej sprawie, nie boję się też żadnych wyzwań, prowadzenia spraw skomplikowanych czy nietypowych.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mojej kancelarii, a następnie do kontaktu – telefonicznego: +48 692 404 899 lub mailowego: marcin@adwokat-jakubicz.pl!

KILKA SŁÓW O MNIE…

Studia prawnicze ukończyłem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, składając pracę z zakresu prawa handlowego pod kierunkiem dr Łukasza Gasińskiego. Aplikację adwokacką odbyłem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W trakcie odbywania aplikacji współpracowałem z wieloma doświadczonymi adwokatami prowadzącymi własną praktykę – wymieniając chociażby mojego patrona, adw. Tomasza Romanowskiego (obecnie partner w kancelarii „RESIST”), adw. Włodzimierza Sarnę, adw. Wojciecha Zielińskiego z kancelarii „Śliwiński, Zieliński s.c.” czy w końcu mojego tatę, adwokata z ponad 30-letnim doświadczeniem, Piotra Jakubicza. Współpraca ta pozwoliła zdobyć mi niezbędne doświadczenie oraz poznać wszystkie aspekty prawidłowego wykonywania zawodu adwokata, z poszanowaniem zasad etyki. Egzamin adwokacki zdałem z wynikiem bardzo dobrym.

Obecnie praktykuję we własnej kancelarii, mieszczącej się przy al. Jana Pawła II 80 w lokalu nr F35 w Warszawie (budynek „Babka Tower”). Pozostaję w stałej współpracy z radcami prawnymi, specjalizującymi się w bieżącej obsłudze przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych, a także z notariuszami, komornikami i syndykami.

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJĘ?

Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa karnego (bronię oskarżonych i pomagam pokrzywdzonym), rodzinnego (m. in. rozwód, alimenty, kontakty, władza rodzicielska, podział majątku wspólnego) oraz spadkowego.

Jednocześnie moja oferta skierowana jest do osób potrzebujących porady prawnej i wsparcia przedprocesowego i procesowego z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym gospodarczego. Zajmuję się m. in. sprawami z zakresu nieruchomości, o zapłatę czy związanymi z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem umów. Z powodzeniem dochodzę od sprawców wypadków lub ich ubezpieczycieli odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty. Prowadzę także tzw. „sprawy frankowe, unieważniając umowy kredytowe i uwalniając Państwa od zobowiązań kredytowych. Świadczę również usługi antywindykacyjne.

Oferta mojej warszawskiej kancelarii skierowana jest także do firm – oferuję pełną obsługę prawną przedsiębiorców i innych osób prawnych, poczynając od rejestracji, a na bieżącej obsłudze prawnej kończąc. W razie kłopotów, przeprowadzam także postępowania upadłościowe, w tym upadłości konsumenckie.

Z moją pełną ofertą zapoznacie się Państwo w tym miejscu.

KOMU POMAGAM?

Pomagam zarówno klientom indywidualnym – oskarżonym i pokrzywdzonym w postępowaniach karnych, stronom postępowań cywilnych (powodom, pozwanym, wnioskodawcom i uczestnikom), jak i podmiotom gospodarczym – m. in. spółkom prawa handlowego oraz ich organom, ale również innym organizacjom (spółkom cywilnym, fundacjom, stowarzyszeniom).

DZIAŁAM NA TERENIE WARSZAWY I WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, ALE TAKŻE NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Obszar mojej działalności to województwo mazowieckie, a przede wszystkim Warszawa, gdzie zlokalizowana jest moja kancelaria – nie oznacza to jednak, iż nie podejmuje się spraw w innych rejonach Polski. Udzielam porad prawnych także online.


Prywatnie – poza prawem – jestem mężem i ojcem, interesuję się i śledzę bieżące wydarzenia polityczne, lubię podróżować do nieznanych mi wcześniej miejsc, poznając tamtejszą kulturę oraz smakując tamtejszej kuchni, opiekuję się moim kotem Bronkiem, a w wolnym czasie regularnie uprawiam sport, lubię przeczytać dobry kryminał czy obejrzeć trzymający w napięciu serial, a przede wszystkim gram w gry wideo.